Szkolenia

ZM SILESIA organizuje profesjonalne szkolenia blacharskie dla firm wykonawczych, które posiadają już pewne doświadczenia zawodowe jaki dla tych, którzy chcieliby zacząć wykonywać pokrycia dachowe w technologii na rąbek.

Dewizą każdego rzemieślnika, prowadzącego własną firmę, zgodnie z zasadami wolnego rynku, powinno być przede wszystkim dążenie do zadowolenia klienta, a dopiero później zadbanie o własne korzyści i rozwój firmy. Owo zadowolenie najłatwiej zapewnić poprzez staranne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali, które w przyszłości może przynieść profity w postaci kolejnych zleceń. Pisał o tym już mistrz blacharski Mieczysław Jarnuszkiewicz w publikacji „Blacha czysto-cynkowa w budownictwie” wydanej przez Organizację Blacha Cynkowa, 1936r. Pokrycie dachu czy elewacji w technologii rąbka stojącego nie należy do najłatwiejszych. Stąd rzemieślnik znający tą sztukę cieszy się uznaniem w swojej branży.

Prowadzone przez ZM SILESIA szkolenia mają na celu ciągłe uzupełnianie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności rzemieślników mających kontakt z blachą cynkowo-tytanową. Mogą w nich uczestniczyć również osoby, które mając pewną wiedzę chcą wyspecjalizować się w technologii blach na rąbek.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką blacharską. Czas trwania szkolenia to 3 dni po 8 godzin.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Łukasz Szponar

kom. +48 693 11 25 11
tel.: (032) 35 87 410
e-mail: lukasz.szponar@silesiasa.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka prywatności ZM Silesia SA (link)